1 / 11
GEDORE KS- TOLS HROM - VANADIUM 195 Elementi PROFI
159 €
02.03.2023 11:01

Бутел / Скопје

Profi gedore 195 elementi
Mnogu jako i kvalitetno Germansko
Oznaceno so site sertifikati
Izgravirano na sekoj element HROM- VANADIUM
Fix cena za poevtino ne zvonete ima kinezarija za 2000 den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
70604680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам