1 / 8
Honda Cr-V 4x4
9.500 €
Цената не е фиксна
07.03.2023 08:26

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Направен редовен сервис, се друго функциоално во неа.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert Pajmakoski
Потврден огласувач
70208299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам