1 / 5
VW GOLF 5 1.9 105KS TDI 2004 REG
4 €
29.03.2023 09:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2004 GODINA SERVISIRAN VO DOBRA SOSTOJBA REGISTRIRAN DO 05/2023 ZA POVEJKE INFO NA TELL
☎️ 076 664 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Siniša
Потврден огласувач
076664555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам