1 / 5
Rx 570 4gb
6.500 МКД
03.02.2023 00:49

Куманово / Куманово

Grafickata e kupena nova od amazon ja koristam skoro 3 godini pretezno za csgo i za web browsing,koristena e vo ladno kuciste i ne kacuva povekje od 65stepeni,ne e otvarana zatoa sto nemase potreba grafickata raboti besprekorno.
Ja imam kutijata i se sto odi so nea,moze po kargo na vasa odgovornost ili na lice mesto da se zeme.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077501497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам