1 / 12
PEUGEOT BOHER 2.2 143 KS
1 €
20.03.2023 12:22

Прилеп / Прилеп

NOVI GUMI
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO I ALARM
BORT KOMPJUTER
TEMPOMAT
KIMA
CEDE MP3 TELEFON AUX UEZBE
PARKIN SENZORI
KUKA ATEST
KOMBETO E DONESENO OD GERMANIJA
CENA. 12 500 + DEDEVE
ZA PODETALNI INFORMACII
070 222 911
KM 206 000
GOD 2014

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

MULTIAUTO
Потврден огласувач
070356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам