1 / 12
Drobilica Keestrack Combo
По Договор
14.04.2023 09:15

Прилеп / Прилеп

Drobilicata e vo predobra sostojba 2009 godina so 4400 rabotni sati so dvoetazno sito,18 tonska,celicna traka vo bunker,povrsina na sito 2700 mm x 1200 mm.Cenata e po dogovor za povejke info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам