1 / 7
Slajferka Black Deker
1.200 МКД
Цената е фиксна
04.02.2023 16:56

Автокоманда / Скопје

Prodavam slajferka Black Decker . Proba na lice mesto .

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам