1 / 3
Xiaomi Redmi 9a
4.800 МКД
30.05.2023 15:32

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

9a

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez niedna zabeleska.
-100% nekoristen
-100% ispraven
-100% bez zabeleska


bez zameni
ne prakjam po kargo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

maco
Потврден огласувач
076990366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам