1 / 2
Pnevmatska vibraciona brusilka FIAC
По Договор
05.02.2023 15:35

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova pnevmatska vibraciona brusilka fiac.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Јосиф
Потврден огласувач
076737600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам