1 / 3
Pnevkatska brusilka FIAC
По Договор
05.02.2023 15:58

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Pnevmatska brusilka FIAC. Raboti na 6 bar pritisok i 11000 vrtezi vo minuta.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Јосиф
Потврден огласувач
076737600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам