1 / 6
C02 i Mma inverter Kzbur aparat.
400 €
15.03.2023 21:33

Бутел / Скопје

Prodavam skoro nov aparat kzbur 400 komplet kolicka boca od 5l regulator Messer avtomatska maska.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070882684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам