1 / 2
Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A
2.500 МКД
Цената е фиксна
23.02.2023 11:09

Куманово / Куманово

Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам