1 / 2
REZERVNI TANKI I STANDARDNI GUMI!!!
1 €
06.03.2023 14:50

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

REZERVNI TANKI ORG. GUMI ZA POVEKE TIPOVI NA VOZILA I REZERVNI GUMI SO STANDARDEN BANDAS I GUMA!!! CELICNI BANDASI ZA POVEKE TIPOVI NA VOZILA!!!!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
070925942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам