1 / 11
Audi A5 3.0 QUATTRO 3 x S-LINE
12.200 €
Цената не е фиксна
29.03.2023 11:04

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A5 3.0 Quattro 3 x S-Line
Registrirano do 01.2024g
Kompletno servisirano
4 novi gumi
Maksimalno zacuvano
Povekje info na tel: 074208888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам