1 / 12
Reno megane
3.000 €
Цената е фиксна
3.100 €
16.03.2023 08:14

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6
Napraven I mal I golem servis
Registrirana do 12ti mesec 2023
Nov akumulator exside (uste pod garancija)
Garazirana kola
Gledana e za dusata
Bez zamena
Tel broj:070 316 479 Robertino

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robertino Markoski
Потврден огласувач
70316479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам