1 / 3
Gorenje frizider
100 €
Цената е фиксна
17.04.2023 19:04

Чаир / Скопје

Friziderot funkcionira idealno no ima fateno rgja dole vo kjosot (se gleda na slikata)
185x60

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Eldar
Потврден огласувач
076637319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам