1 / 4
Fiat bravo 1.9 jtd
780 €
Денес 13:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Bravoto e vo dobra sostojba ima karoseriski zabeleski mnogu mala potrosuvacka i eden od najdobrite motori
Pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagojko
Потврден огласувач
075528448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам