1 / 1
Motokultivator MP-T20 MaxPuls Nov Nekoristen
31.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 12:29

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Motokultivator MaxPuls model MP-T20, 7HP mokjnost, 5.2kW rabotna zafatnina, 3600 vrtezhi na minute, 0.6L reservoar na maslo

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
77988716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам