1 / 6
DUNLOP 225 50 17
2.000 МКД
07.02.2023 13:01

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

17

se prodavat dve gumi 225 50 17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
075925725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам