1 / 7
Nov Longines casovnik 43mm
1.250 €
Цената е фиксна
Денес 10:51

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Часовникот е нов донесен од Swiss
- Колекција: Conquest
- Familie : Conquest
- Дијаметар: 43 mm
- Механизам: Кварцен
- Стакло: Сафирно
- Материјал на куќиште: 316 L Челик
- Материјал на ремче: 316 L Челик
- Водоотпорност : 5 Bar
- Пол: Машки

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

MD
Потврден огласувач
071382252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам