1 / 11
Mercedes E270 CDI Avangard 2001
2.550 €
23.03.2023 13:42

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mercedes E270 CDI Avangard 2001 god, manuel menjac 6+R
125kw (177ks)
Registriran do 07.02.2024 god, nov akumulator, 4 novi gumi 17ki M+S
Centralno fabricki so orginalen kluc, bord kompjuter, klimatronik, el na sedista i stakla. Atest na folii
Vebasto i kamera za rikvers, kozen enterier, se ispravno
Cena 2750 moze i dogovor telefon za kontakt 076 203 919

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazo
Потврден огласувач
076203919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам