1 / 2
I love Macedonia перница, чаши, T-shirt(Маичка)
По Договор
08.02.2023 20:42

Карпош / Скопје

„Донесете допир на македонска гордост во вашиот дом со нашата квадратна перница „Ја сакам Македонија“
Ценовник по размер:
20х20 42.35
14" × 14"
EUR 16.40
16" × 16"
EUR 31.13
18" × 18"
EUR 34.95

Ако сакате да додадете шмек на македонска гордост во декорацијата на вашиот дом, не гледајте подалеку од нашата квадратна перница од полиестер со преда „Ја сакам Македонија“. Оваа висококвалитетна перница е совршен додаток во вашата дневна или спална соба и сигурно ќе стане дел од разговор меѓу вашите пријатели и семејството.

Перницата има храбар и привлечен дизајн на кој пишува „Ја сакам Македонија“ во стилски фонт, што ја прави вистинска изјава за секоја соба. Направен од мек и издржлив 100% полиестер, тој е совршен спој на удобност и стил. И со неговиот двостран печатење, можете да уживате во дизајнот од кој било агол.

Се погриживме нашата перница да биде со највисок квалитет, поради што вклучивме влошка за перница од 100% полиестер за да обезбедиме максимална удобност. И со скриен патент, можете лесно да го отстраните капакот за чистење доколку е потребно.

Со приближно 17"x17", оваа перница е совршена големина за да додадете боја на вашиот кауч, кревет, па дури и на стол. Без разлика дали го користите како акцент или се гушкате со него после долг ден, сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето. И со својата живописна боја, сигурно ќе ја осветли секоја просторија и ќе направи да се чувствува попривлечна.

Па зошто да чекаме? Покажете ја вашата љубов кон Македонија и внесете стил во вашиот дом со нашата квадратна перница од полиестер „Ја сакам Македонија“. Забелешка: Ве молиме имајте на ум дека може да има варијанса на големина од +/- 0,5".

Нарачајте го вашиот денес и направете изјава во вашиот дом декор! #Macedonia #homestyling #homedecor #перница +EUR 13.19 shipping

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
079288965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам