1 / 9
Seat Leon 1.6 TDI
По Договор
12.03.2023 11:18

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e donesena od germanija so vozenje,i plateni se site davacki do registracija,kako nova nema ni farbano ni udirano dosega so garancija,novi gumi,parking senzori i napred i nazad,bluetooth,navigacija kolata e bez nitu edna grepka mozi da se proveri kade sakate po vasa zelba.Cenata e po dogovor za povejke info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам