1 / 5
FORD FIESTA 1.4TDCI - 2008 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA
2.900 €
05.05.2023 09:24

Куманово / Куманово

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Ford FIesta - 2008 godina poradi kupuvanje pogolemo vozilo.
- CENA: 2900eu.
- 1.4 TDCI, 68ks
- 244,000 km.
- Registrirana do maj 2023
- Ispravna klima
- Smenet set rebrast so vodna pumpa
- Smeneta lamela i potisna ploca
- Smeneti diskovi i plocki
- Redovno servisirana
- Odlicna sostojba

MOZE ZAMENA ZA POGOLEMO VOZILO SO MOJA DOPLATA.
KONTAKT: 078 26 78 78 Goran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

SK-MONT Kumanovo / Nilego Products
1/219 Dolno Kojnare, Kumanovo
Потврден огласувач
078267878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам