1 / 3
YUGO KORAL 60CL PALI - VOZI
800 €
24.04.2023 12:05

Куманово / Куманово

Марка:

Yugo

Модел:

60

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

Yugo Koral 60CL pali vozi
- 1998 godina
- 1.1 - 60ks
-Polirano
-Nov akumulator
-Smeneta prednica
-Novi gumi
-Napraven servis
-Registrirano do dekemvri 2023

CENA: 800eu

KONTAKT: 078 26 78 78 Goran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

SK-MONT Kumanovo / Nilego Products
1/219 Dolno Kojnare, Kumanovo
Потврден огласувач
078267878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам