1 / 8
Се изнајмува деловен простор во старата прилепска чаршија
1 €
09.02.2023 20:32

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

180 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Се изнајмува деловен простор на два ката, комплетно реновиран

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Rubin
Потврден огласувач
075894528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам