1 / 11
Audi a3 1.9 TDI - 07
По Договор
Денес 08:08

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e uvezeno od Germanija , isplateno e se do registracija. Napraven komplet mal I golem servis I evidentiran vo servisnata istorija. Od oprema poseduva navigacija, tempomat, bord kompjuter, dvoozonski klimatronik, greaci na sedista I retrovizori I mnogu druga oprema. Bez zameni . Na poraki Ne odgovaram

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
071291858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам