1 / 2
Redmi Note 11S
10.000 МКД
04.06.2023 08:55

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 11S

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva maana.
Odlicni i vosiko performansi 6 2gb RAM. So validna garancija od setek, kupen na 27.12.2022.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070943421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам