1 / 5
iphone 8 plus
199 €
27.04.2023 20:27

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8 plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Iphone 8plus vo odlicna sostojba bez grebnatinka so nova baterija
Moze da se vide vo sekoe vreme.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

angelina
Потврден огласувач
076368280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам