Maticna za Lenovo G50-30
2.000 МКД
11.02.2023 07:26

Куманово / Куманово

Maticna za Lenovo G5030 N2840 Intel Celeron N2840 2.16GHz 2GB DDR3L

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Матични плочи

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам