1 / 9
SEAT LEON 1.6TDI
1 €
Денес 17:12

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Leon 1.6 TDI ✔️

2013 Godina✔️

170 000km ✔️

REGISTRIRAN CELA GODINA 2.2024

NOV UVOZ KOLATA E BEZ ZABELESKII✔️
Samo za Seriozni kupuvaci

INFORMACII 071 230 331
....072 316 672✔️


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
072316672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам