1 / 4
Se prodava kukja vo selo selce Prilep
8.500 €
20.02.2023 11:05

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

179 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Selo Selce

Se prodava kukja vo selo selce, prilep. Plus niva od 1622m2. Nivata e vkluchena vo cenata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075 316 125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам