1 / 3
Galaxy Watch4 40mm
8.000 МКД
22.03.2023 14:58

Штип / Штип

Samsung Galaxy Watch 4
Користен 2 месеца, се продава со кутија и полнач, има гаранција од 18 месеци.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
71240828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам