1 / 3
USB-C Type HDMI Adapter za Laptop
30 €
Цената е фиксна
08.03.2023 13:05

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

USB-C Type Adapter za Laptop

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
070851035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам