1 / 1
imt ferguson 558 533 539 traktor fiat ford deutz universal
2.500 €
23.03.2023 16:20

Прилеп / Прилеп

traktorot e vo odlicna sostojba
motor menjac perfectni
hidraulika odlicna
blok nema puknat.
moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

ilir
Потврден огласувач
077878859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам