1 / 4
sprinter 416 ,23 sed xxl
10.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2023 17:58

Прилеп / Прилеп

sprinter 416 cdi,23 sed ne prodolzuvan fabricki xxl,ful oprema,dve vebasti,radijatori od dvete strani po cela dolzina,predna i zadna klima greac na vozacko sediste elektricna predna vrata..2003 god. vo odlicna sostojba so mali zabeleski po karoserija

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Valentin
Потврден огласувач
071333316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам