1 / 12
Drobilica Apollo
По Договор
16.02.2023 08:56

Прилеп / Прилеп

Drobilicata s vo predobra sostojba 2012 godina so 7311 rabotni sati.38.500t teska,ima magnetna i jalovinska traka.Cenata e po dogovor za povejke info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам