1 / 11
TAPACIRANJE SofaLand
1 €
23.03.2023 18:44

Аеродром / Скопје

SofaLand nudi pretapaciranje na sekakov vid mebel i izrabotka na nov mebel po poracka. Kvalitetna i brza izrabotka.
So sopstven prevoz zemanje vrakanje
Lok:Aerodrom
Tel 075-945-402 -075-951-179


Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од: Претпријатие

И.Б
Потврден огласувач
075945402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам