1 / 5
Продавам машина за мешање бетон
200 €
Цената е фиксна
17.02.2023 10:24

Карпош / Скопје

Продавам машина за мешање бетон од југословенско производство, многу малку користена.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Зоки Коки
Bul. Partizanski Odredi br. 72a/15
Потврден огласувач
078202944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам