1 / 3
Se izdava pod naem dujkan deloven prostor
150 €
Цената не е фиксна
19.05.2023 07:22

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

24 m²

Греење:

Друго

Se izdava pod naem dukan vo centar na prilep na ulicata od domot na kulturata marko cepenkov do ucilisteto kliment ohridski pogoden za sekakov biznis ( advokat, berber, frizer, kozmeticko studio, trgovija u slicno) za povejke informacii na telefon 072314672 072314672

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Oglas citaj
Потврден огласувач
072314672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам