1 / 2
Се продава куќа во Прилеп на Марксова.Kukja zaedno so dukjan
2 €
Денес 08:16

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

118 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Marksova

Kukja na ulica Marksova vo Prilep zaedno so dukjan.
Се продава куќа(дворно место) со комплетна средена документација, легализирана со можност за доградба и надградба од 118м2 и деловен објект од 10м2 на улица Марксова накрши Тутунски Комбинат Прилеп. На само 2 минути оддалеченост од гимназијата и уредот и 5 минути од строг центар.
Информации на телефон 072-263-931.
072-263-931
072-263-931
072-263-931

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
076312442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам