1 / 6
Se prodava Fiat Punto
1.199 €
28.05.2023 14:56

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Fiat Punto 1.9jtd vo dobra sostojba motor mejnac top potskapani prakcina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

blagojce
Потврден огласувач
070957669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам