1 / 5
Лежај, кревет и клик клак
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.04.2023 13:09

Карпош / Скопје

1, Лежај- потребно е да се тапацира, цена 3000 ден
2, Детски кревет- функционален, цена 2000 ден
3. Кауч клик клак- се спушта и може да спијат 2 лица, цена 3000 ден
Сашо 075402918

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075402918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам