1 / 9
Honda CR-V zacuvana full oprema
8.500 €
09.06.2023 15:57

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Redovno odrzuvana najvisoko nivo na oprema
Registrirana so zelen karton do oktomvri 2023
Servis napraven pred 1000 km
Vozena na otvoreno
Panorama krov
DPF EGR iskluceni
Dvozonski klimatronik
Kozeni sedista so elektricno podesuvanje i greenje
Komandi na volan
Elekrika na retrivizori so greenje
Parking sensori napred nazad
Odlicni gumi
Info 078 441 339

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

R
Потврден огласувач
078 441 339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам