1 / 12
VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL
6.450 €
27.05.2023 09:03

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW POLO 1.2 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

MITSUBISHI ASX 1.8DI-D NAVI FULL 2011G

9850 €

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

6450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам