1 / 8
ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ
12.500 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 17:10

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

741 m²

Тип на земјиште:

Останато


НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА.

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ВО НАЈАТРАКТИВНИОТ ДЕЛ ОД 741 М2 СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И ГОТОВИ ТЕМЕЛИ ЗА ГРАДБА И ПОТПОРЕН ЅИД НА ПОВРШИНА ОД 250 М2, ВЛОЖЕНО Е ПОВЕЌЕ ОД 15.000 ЕВРА НА ИСТИТЕ. ИДЕАЛНО ЗА ИЗГРАДБА НА КУЌА ИЛИ ВИКЕНДИЦА.
ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ НА ЕДНО ЛИЦЕ, ПРЕНОС ВЕДНАШ.
ПОСЛЕДНА ЦЕНА СО МАЛА КОРЕКЦИЈА НА ЛИЦЕ МЕСТО.


инфо:
075-564-991
075-564-991
075-564-991

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

0000
Потврден огласувач
075000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам