1 / 7
SE PRODAVA AUDI A6 S-LINE 2004 3.0
7.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2023 20:13

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

224 kw / 305 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e ekstra socuvana so mali grebnatinki i malo ostetuvanje na zadnite sedista.Se funkcionira kako sto treba bez nikakvi defeci vo motor ili mehanicki.Redoven servis na 8.000 km
Promeneto maslo vo menjac.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ATE
Потврден огласувач
078343533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам