1 / 8
SE IZNAJMUVA
1 €
01.06.2023 22:53

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

210 m²

Греење:

Друго

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTARON NA GRADOT NASPROTI OPSTINA

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

TONI
Потврден огласувач
+389 76201807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам