1 / 1
Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina po razumna cena
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2023 14:08

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kupuvam Niva (Zemjodelsko zemjiste) vo Brodec (Rakotinci) ili okolinata po razumna cena i podaleku od gradezna zona, vikendasi i izvor na zagaduvanje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Gordon
Skopje
Потврден огласувач
078288890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам