1 / 1
DELOVI ZA SEAT LEON 2006-2010
1 €
28.03.2023 14:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za seat leon 2006-2010god, 1.9 tdi 105ks
Motor, menuvac, turbina vo ekstra sostojba
👉078 500 895
👉075 670 598

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
078500895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам